Reklam Medya Müşterilerine Kaliteli, Mükemmel ve özgün tasarımlar oluşturmak için web tasarım hizmeti vermektedir. Reklam Medya profesyonel kadrosuyla mükemmel web tasarımlar sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Reklam Medya’yı tercih eden firmalar web dünyasında hızla yükseliş göstermiştri. Ekibimiz web tasarım konusunda en iyi donanımlara sahiptir.

Tarafımızdan tasarlanmış ve programlanmış web siteleri grafik tasarım, flash tasarım, içerik yönetimi, gibi komple paketlerimizi müşterilerimize sunmaktayız.

web tasarım

Kullanılabilirlik gibi temel faktörlerle birlikte, Düzen, Tekdüzen Kullanıcı Deneyimi olarak kabul edilir ve müşterilerimiz için sade şık bir tasarım oluşturmaya özen göstermekteyiz.

Bunların yanı sıra mevcut web sitenizin görünümünü ve işlevselliğini arttırmak için yeniden tasarlanması için çalışmalarımızla yanınızdayız. Web Siteleri ve Streaming Video Siteleri dahil olmak üzere karmaşık teknik sitelere kadar bir çok projeyi kolaylıkla gerçekleştirmeteyiz.

Özetle, Web Tasarım Çözümlerimiz aşağıda belirtilmiştir.

  • Web Tasarım
  • İçerik Yönetim Sistemleri
  • Özel Programlama
  • Flash Tasarım ve Geliştirme
  • Bilgi Mimarisi
  • W3C standarlarına uygun web tasarım
  • Özel Facebook Tab / Sayfa Tasarımı
  • Çok Dilli Web Siteleri
  • Streaming Video Siteleri

 

İyi bir web tasarım ile birlikte, online pazarlama çözümlerimizle sitenizin en iyi yerlere gelmesi için çalışmalar sürdürmekteyiz.

web design

“İyi tasarlanmış bir internet sitesi kazandırır”

İyi web sitesi her zaman kazandırır. Bildiğimiz gibi kurumsal web sitesi, hiçbir zaman var olması için yapılmaz. Ve tüm kurumsal web sitelerinin temel bir amacı bulunmaktadır. Bu amaç doğrultusunda belirleyici olan bazı kriterler görünüm, işlevsellik, içerik ve arama motoru optimizasyonudur. Bu amaç doğrultusunda olan tüm kriterlerin aslında tek bir amacı vardır. Bu amaç ise tabi ki kurumların müşterileri ile en iyi iletişimi sağlayabilmeleridir.

Kuruma ve hizmet veya ürünlere uygun bir görünüm, müşteri beklentilerini karşılayan içerikler, kullanımı kolaylaştıran işlevsellik ve kolaylıkla ulaşılmayı sağlayan arama motoru ve sosyal medya optimizasyonu her iyi web sitesi için gereklidir. Hal böyle olunca web sitesi tasarımı ve özellikle de kurumsal web sitesi tasarımı oldukça önem arz ediyor. Bu bağlamda hazırlanmış, öne çıkan ve kazandıran web siteleri için teklif isteyin.

Web tasarım ve online pazarlama uzmanları birçok işletme ve şirketlerin büyümesi ve kendi web sitesi iş birliği ile lider yapmak için yardımcı olur.