Tabela ve Billboard modelleri Reklam Medya’nın yüksek kalite standartları, tecrübe, uygun fiyat, stratejik ve yaratıcı düşünme ve güçlü proje yönetiminin sonucudur.

TABELA

Işıklı ve ışıksız reklam panoları markanızın görselliğini arttırır ve fark edilebilir olmanızı sağlar. Reklam panoları yere monte edilen totem tabelalar, cephe tabelaları, yol tabelaları, çatı tabelaları, duvara, tavana ve yere monte yönlendirmeler, mimari yönlendirmeler, fener tabelalar ve kayan yazıların bütünüdür.

PLEKSİ KUTU HARF

Çok geniş renk kartelasına sahip akrilik / pleksi kutu harfler ile canlı, göze çarpan tabelalar yapmak mümkündür. Ön ve yan renkleri aynı veya birbirinden farklı olarak seçilebilen kutu harfler, istenilen font ve şekilde bükülebilmektedir. Işık geçirgenliği yüksek kabiliyete sahip olan akrilik / pleksi kutu harfler ile hem ön yüzeyden hem de yan yüzeyden ışık veren son derece dikkat çekici tabelalar oluşturulur

KROM KUTU HARF

Gelişen teknoloji ile birlikte bugüne kadar tamamı el işçiliği ile yapılan kutu harfler artık Reklamar bünyesinde bilgisayar destekli bending makineleriyle uygulanmaktadır. Endirekt aydınlatmalı harflerde ön yüzey ve yan bantlar paslanmaz çelik çeşitlerinden seçilir.. Endirekt kutu harflerin montajı zemine yüksek montaj vidaları ile yapılmaktadır. Endirekt harflerin aydınlatmaları kutu harf aydınlatmasına en uygun LED modüller ile sağlanır

FİLELİ KROM HARF

Önden aydınlatmalı fileli kutu harflerin ön kısımlarına müşteri talebi doğrultusunda istenilen kalınlıkta file dönüşü yapılmaktadır. File ve yan bantlar paslanmaz çeşitlerinden seçilmektedir. Yan bant derinlikleri paslanmaz seçeneğinde 60 – 100 mm arasında olabilmektedir. Arka yüzeyleri 8 – 20 mm dekota ile kapatılarak montaj işlemi gerçekleştirilir.

ALÜMİNYUM KUTU HARF

Önden aydınlatmalı fileli kutu harflerin ön kısımlarına müşteri talebi doğrultusunda istenilen kalınlıkta file dönüşü yapılmaktadır. Yan bant derinlikleri 60 – 160 mm olabilmektedir. Fileli harflerin alüminyum olması durumunda istenilen RAL kodunda elektrostatik boya uygulanmaktadır. Arka yüzeyleri 8 – 20 mm dekota ile kapatılarak montaj işlemi gerçekleştirilir.

TOTEM PİLLON TABELA

Totem tabelalar ile dış mekan, otoyol kenarı, fabrika bahçesi gibi bir çok yerde kullanılabilen çift taraflı veya çok yüzeyli tabelalar üretilmektedir. Yüksekliklerin ve yüzey boyutlarının profesyonel ekibimiz tarafından iyi hesaplanarak statiğinin çıkarılması sonucunda çok uzun yıllar sağlamlığı ile dayanıklı totem tabelalar Reklamar kalitesiyle sizlerle buluşuyor.